,,Najlepiej pracujące koło LOP” – organizator LOP w Płocku (zasięg regionalny )III miejsce dla szkoły , opiekun p. Barbara Dylik

,,Ptaki w mieście”(plastyczny i fotograficzny)” – organizator LOP w Płocku (zasięg regionalny ),Gieras Krystian z klasy V - I miejsce, Chojnacka Martyna z klasy VI – I miejsce, Smolarek Emilia z klasy V  – II miejsce, opiekun p. Barbara Dylik

 ,,Co piszczy w trawie”(konkurs plastyczny i fotograficzny) organizator LOP w Płocku (zasięg regionalny) Gościniak Julia z klasy V – I miejsce, Stefańska Agata z klasy V – II miejsce,  uczennice otrzymały nagrody książkowe, opiekun p. Barbara Dylik
,,Owady naszych pól i łąk” - organizator p. Barbara Dylik   
 Chojnacka Martyna z klasy VI – I miejsce
Szymańska Natalia z klasy V – II miejsce
  

Laureaci szkolnego konkursu kolęd według oceny komisji nauczycieli (organizator konkursu p. katechetka M. Tadeusiak)

I miejsce

Igor Kołodziejczyk z zerówki

Jagoda Wiśniewska z klasy II

Wiktoria Cichosz z klasy III

Krystian Wierzbicki z klasy III

Agata Stefańska z klasy V

Mateusz Mileski z klasy V

II miejsce

Zuzia Lisiecka z zerówki

Marta Marcinkowska z klasy I

Nikola Cieślak z klasy III

Natalia Szymańska z klasy V

Jakub Zaleski z klasy VI

III miejsce

Tomek Pietrowicz z zerówki

Magda Zaleska z zerówki

Natalka Stefańska z zerówki

Marysia Zaleska z klasy III

Julia Jasińska z klasy III

Martyna Chojnacka z klasy VI

Laureaci szkolnego konkursu kolęd według oceny komisji uczniów

I miejsce

Jagoda Wiśniewska z klasy II

Mateusz Mileski z klasy V

II miejsce

Natalka Stefańska z zerówki

III miejsce

Magda Zaleska z zerówki

Wiktoria Cichosz z klasy III

Agata Stefańska z klasy V

Natalia Szymańska z klasy V

Jakub Zaleski z klasy VI

                                                                        GRATULUJEMY

                        Konkurs szkolny ,,Najładniejsza skarbonka” (organizator konkursu. p. Barbara Dylik i p. Hanna Olejniczak)

Laureaci  konkursu

Oddział przedszkolny:  Zuzanna Herba, Kordian  Braszka, Tomasz Pietrowicz

Klasa I:Kacper Rutkowski, Dawid Chojnacki

Klasa II:Dawid Ryfa, Wiktor Gieras,  Mateusz Wasilewski

Klasa III:  Dawid Gieras,  Julita Stawicka,  Łukasz Bedyk, Igor Wypysiński

Klasa VI:  Martyna Chojnacka

                                                                                                             GRATULUJEMY

KONKURS "HEALTHY FOOD"

    W naszej szkole odbył się konkurs promujący zdrowe odżywianie, ale, i tu niespodzianka, po angielsku. Uczniowie z klas III - VI mieli za zadanie wykonanie plakatu w języku angielskim. Wywiązali się doskonale! Każda praca charakteryzowała się innym pomysłem i ukazywała wysoką znajomość uczniów tak ważnego dla nich zagadnienia. Po skrupulatnym przejrzeniu wszystkich prac i przyznaniu punktów za estetykę wykonania, poprawność gramatyczną   oraz pomysł,  komisja wyłoniła najlepsze prace.

A  oto nasi zwycięzcy:

 1. Marysia Zaleska – kl III
 2. Łukasz Bedyk – kl III
 3. Nikola Cieślak – kl III
 4. Dawid Gieras – kl III
 5. Julia Jasińska – kl III
 6. Agata Jasińska – kl IV
 7. Erwin Bieńkowski – kl IV
 8. Jakub Ryfa – kl IV
 9. Piotr Dolman – kl IV
 10. Natalia Szymańska – kl V
 11. Julia Gościniak – kl V
 12. Krystian Gieras – kl V

Gratulujemy !

Op. p. A. Sarzała


WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
W JĘZYKU ANGIELSKIM

19 grudnia 2014 r. został rozstrzygnięty konkurs na kartkę bożonarodzeniową. W ramach konkursu uczniowie mogli przygotować kartkę  z życzeniami świątecznymi w języku angielskim. Uczniowie, którzy wykonali najpiękniejsze kartki otrzymali nagrody i dyplomy.
I miejsce – Klaudia Kołodziejczyk kl I, Arkadiusz Gajewski kl II, Nikola Cieślak kl III
II miejsce – Julita Stawicka kl III, Błażej Trenka kl III
III miejsce – Mateusz Wasielewski kl II
Wyróżnienie:
Mateusz Cieślak kl II
Łukasz Bedyk kl III
Krystian Wierzbicki kl III
Wiktoria Cichosz kl III
Oliwia Kołodziejczyk kl III
Dawid Gieras kl III
Piotr Dolman kl IV
Katarzyna Tarka kl IV
Kacper Zieliński kl V
Krystian Gieras kl VGratulujemy zwycięzcom !
Opracowanie i organizator konkursu: p. A. Sarzała

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO 2015
6 marca odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs  Języka Angielskiego Galileo organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy. Uczniowie rozwiązywali test konkursowy i poradzili sobie doskonale.
 A oto wyniki:
Kacper Zieliński kl V - 3 miejsce i tytuł  laureata na 1693 uczestników
Piotr Dolman kl IV – 15 miejsce wyróżnienie na 1611 uczestników
Agata Jasińska kl IV – 25 miejsce dyplom uznania
Katarzyna Tarka kl IV – 31 miejsce dyplom uznania
Julia Gościniak kl V – 37 miejsce dyplom uznania
                                       Gratulacje!Koordynator szkolny: p. Agnieszka Sarzała

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY  „TRADYCJE WIELKANOCNE”-  organizator Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki - udział 2 uczniów  z Oddziału Przedszkolnego w Czermnie – Natalka Stefańska i Tomasz Pietrowicz. Laureatem konkursu został Tomek. Zajął on drugie miejsce w kategorii 3 – 6 lat.

Opiekun p. T. Rzepecka

Konkurs recytatorski

Tegoroczne eliminacje rejonowego  konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem” odbyły się 16 kwietnia w sali OSP w Gąbinie. Organizatorem była Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna . Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy V: Emilia Smolarek i Natalia Szymańska. Zebranej publiczności zaprezentowały pełne humoru wiersze oraz fragmenty prozy. Ich występ został nagrodzony brawami. Obydwie uczestniczki wróciły zadowolone, gdyż miały okazję sprawdzić się przed dość wymagającą publicznością, rozwinąć swoje umiejętności i zainteresowania, zdobyć nowe doświadczenia oraz miło spędzić czas. Naszym reprezentantkom życzymy samych sukcesów.

Opiekun p. Iwona Zielińska

     WYNIKI KONKURSU ZUCH 2015W dniu 13  marca 2015 roku uczniowie z klas I – III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Językowym Zuch. Treść sprawdzianów konkursu sprawdzała znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów.A oto wyniki naszych uczestników, którzy wykazali się największą wiedzą.Dawid Ryfa kl II -  8 miejsce oraz tytuł laureata  na 1611 uczestników
Jagoda Wiśniewska kl II –  72 miejsce na 1611 uczestników
Julita Stawicka kl III  –    75 miejsce na 2520 uczestników
Maria Zaleska kl III – 75 miejsce na 2520 uczestników
Krystian Wierzbicki kl III – 103 miejsce na 2520 uczestników.
                                           
                                                                  
Gratuluję i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach !
Koordynator konkursu: p. A. Sarzała
                                                                  
 Opracowanie: p. A. Sarzała