- Z PIEŚNIĄ PRZEZ DZIEJE POLSKI - V GMINNY  FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ ZORGANIZOWANY PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ IM. MARII KONOPNICKIEJ W GĄBINIE - UDZIAŁ UCZENNICY NATALII SZYMAŃSKIEJ Z KLASY SZÓSTEJ OPIEKUN PANI IWONA ZIELIŃSKA.

Wyniki konkursu ZUCH 2016

UCZEŃ DAWID RYFA WZIĄŁ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ZUCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I ZAJĄŁ 11 MIEJSCE NA 2940 UCZESTNIKÓW. UCZEŃ WYKAZAŁ SIĘ OGROMNĄ WIEDZĄ I OSIĄGNĄŁ BARDZO WYSOKI WYNIK. NAGRODA ORAZ DYPLOM LAUREATA ZOSTANĄ WRĘCZONE UCZNIOWI NA UROCZYSTYM ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO. SERDECZNE GRATULACJE DLA DAWIDA.                                                                                          

OPRACOWANIE: P. AGNIESZKA SARZAŁA

Wyniki konkursu GALILEO 2016

Uczeń Kacper Zieliński wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z języka angielskiego i zajął 29 miejsce na 1618 uczestników z całej Polski. Serdeczne gratulacje dla Kacpra za taki wysoki wynik.

Opracowanie:p. Agnieszka Sarzała

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Z Pieśnią przez dzieje Polski - IV Gminny  Festiwal Pieśni Patriotycznej zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Gąbinie - udział uczniów Maria Zaleska i Krystian Wierzbicki z klasy III,  Jagoda Wiśniewska, Dawid Ryfa i Natalka Nitecka z klasy II, opiekunowie panie: Hanna Olejniczak i Barbara Brzózka

- XIII Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Dobrzykowie dla szkół podstawowych z dekanatu gąbińskiego-  udział dwóch uczennic Jagody Wiśniewskiej z klasy II i Natalii Szymańskiej z klasy V, dyplom i statuetka dla szkoły,opiekun p. Maria Tadeusiak

,,Najlepiej pracujące koło LOP” – organizator LOP w Płocku (zasięg regionalny )III miejsce dla szkoły , opiekun p. Barbara Dylik

,,Ptaki w mieście”(plastyczny i fotograficzny)” – organizator LOP w Płocku (zasięg regionalny ),Gieras Krystian z klasy V - I miejsce, Chojnacka Martyna z klasy VI – I miejsce, Smolarek Emilia z klasy V  – II miejsce, opiekun p. Barbara Dylik

 ,,Co piszczy w trawie”(konkurs plastyczny i fotograficzny) organizator LOP w Płocku (zasięg regionalny) Gościniak Julia z klasy V – I miejsce, Stefańska Agata z klasy V – II miejsce,  uczennice otrzymały nagrody książkowe, opiekun p. Barbara Dylik

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO 2015
6 marca odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs  Języka Angielskiego Galileo organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy. Uczniowie rozwiązywali test konkursowy i poradzili sobie doskonale.
 A oto wyniki:
Kacper Zieliński kl V - 3 miejsce i tytuł  laureata na 1693 uczestników
Piotr Dolman kl IV – 15 miejsce wyróżnienie na 1611 uczestników
Agata Jasińska kl IV – 25 miejsce dyplom uznania
Katarzyna Tarka kl IV – 31 miejsce dyplom uznania
Julia Gościniak kl V – 37 miejsce dyplom uznania
                                       Gratulacje!Koordynator szkolny: p. Agnieszka Sarzała

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY  „TRADYCJE WIELKANOCNE”-  organizator Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki - udział 2 uczniów  z Oddziału Przedszkolnego w Czermnie – Natalka Stefańska i Tomasz Pietrowicz. Laureatem konkursu został Tomek. Zajął on drugie miejsce w kategorii 3 – 6 lat.

Opiekun p. T. Rzepecka

Konkurs recytatorski

Tegoroczne eliminacje rejonowego  konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem” odbyły się 16 kwietnia w sali OSP w Gąbinie. Organizatorem była Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna . Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy V: Emilia Smolarek i Natalia Szymańska. Zebranej publiczności zaprezentowały pełne humoru wiersze oraz fragmenty prozy. Ich występ został nagrodzony brawami. Obydwie uczestniczki wróciły zadowolone, gdyż miały okazję sprawdzić się przed dość wymagającą publicznością, rozwinąć swoje umiejętności i zainteresowania, zdobyć nowe doświadczenia oraz miło spędzić czas. Naszym reprezentantkom życzymy samych sukcesów.

Opiekun p. Iwona Zielińska

     WYNIKI KONKURSU ZUCH 2015W dniu 13  marca 2015 roku uczniowie z klas I – III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Językowym Zuch. Treść sprawdzianów konkursu sprawdzała znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów.A oto wyniki naszych uczestników, którzy wykazali się największą wiedzą.Dawid Ryfa kl II -  8 miejsce oraz tytuł laureata  na 1611 uczestników
Jagoda Wiśniewska kl II –  72 miejsce na 1611 uczestników
Julita Stawicka kl III  –    75 miejsce na 2520 uczestników
Maria Zaleska kl III – 75 miejsce na 2520 uczestników
Krystian Wierzbicki kl III – 103 miejsce na 2520 uczestników.
                                           
                                                                  
Gratuluję i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach !
Koordynator konkursu: p. A. Sarzała
                                                                  
 Opracowanie: p. A. Sarzała