1. Pierwsze miejscew konkursie plastycznym "Święty Stanisław Kostka" dla Jakuba Zaleskiego ucznia klasy piątej. Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Nowym Kamieniu. Uczeń otrzymał dyplom i książkę. op. p. Maria Tadeusiak.
  2. Regionalny konkurs "Nasze śmieci wartościowymi surowcami" zorganizowany przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płockulaureatkązostała uczennica z klasy IV Julia Gościniak i otrzymała dyplom oraz tablet. Wyróżnienie specjalne w/w konkursie zdobyła uczennica klasy IV Natalia Szymańska, która otrzymała dyplom i MP4. Albumy i dyplomy otrzymali również uczniowie z klasy szóstej  Dawid Ryfa, Adam Zaleski, Rafał Rutkowski. Agata Wernik Sebastian Kowalski i z klasy piątej Martyna Chojnacka  oraz Wiktor Jasiński. op. p. Barbara Dylik
  3. W ramach programu edukacyjnego Ligi Ochrony Przyrody   „Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas” odbył się konkurs plastyczno-fotograficzny "Ptaki obszarów NATURA 2000 Mazowsza i Ziemi Kutnowskiej.III miejscezajęłaJustyna Wiśniewska z klasy szóstej, wyróżnienia otrzymali: Agata Stefańska z klasy czwartej i Sebastian Kowalski z klasy szóstej. op. p. Barbara Dylik
  4. Uczennica naszej szkołyNatalia Maletkazajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Mówimy Reymontem”, który odbył się 28 września 2013r. w Solcu w ramach Zlotu Szkół Reymontowskich. Na uwagę zasługuje fakt, iż Natalię docenili między innymi tacy aktorzy jak:  Emilia Krakowska, Zbigniew Górka, Jerzy Gogolewski oraz poeta Krzysztof Cezary Buszman. op. p. Iwona Zielińska
  5. W naszej szkole odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Językowego„Oxford Plus” dla uczniów klas IV – VI. Tegoroczny test nie sprawił naszym językowcom większych problemów, o czym świadczą bardzo wysokie wyniki.Na 100 możliwych punktów  uczniowie otrzymali: Adam Zaleski kl VI – 88 punktów, otrzymał tytuł laureata IV stopniaSebastian Kowalski kl VI – 84 punkty, otrzymał tytuł laureata IV stopniaAgata Wernik kl VI – 76 punktów; Martyna Chojnacka kl V- 72 punkty Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! op. p. Agnieszka Sarzała

6.Nasza szkoła przystąpiła do programu „ ROK  SZKOŁY W RUCHU’ i akcji „Ćwiczyć każdy może”. Za zorganizowanie działań mających na celu zwiększenie aktywności fizycznej uczniów w szkole jak i poza nią, kształtowanie nawyku regularnej aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania otrzymała Certyfikat „SZKOŁA W RUCHU” przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

7.III miejsce oraz wyróżnienie w konkursie gminnym "Jan Paweł II z fizyką na szlaku". Dwoje uczniów  z klasy szóstej Agata Wernik  i Sebastian Kowalski, brało udział w konkursie gminnym "Jan Paweł II z fizyką na szlaku", który zorganizowany został w kwietniu przez Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gąbinie. Temat konkursu należało przedstawić w formie albumu. Agata Wernik zdobyła III miejsce a Sebastian Kowalski wyróżnienie. op. p. Maria Tadeusiak

  1. Zespół "Małe Czermno" 17 maja 2014r. zdobył I miejsce na  Festiwalu Piosenki Papieskiej „Jan Paweł II – Człowiek Święty” zorganizowanym przez Gimnazjum im. Jana Pawła II  w Gąbinie.op.p. Iwona Zielińska
  2. Gminny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy w Gąbinie
    27 maja 2014r. Agata Wernik i Adam Zaleski z klasy szóstej wzięli udział w Gminnym Konkursie Matematyczo – Przyrodniczym  ,,Świat owadów okiem matematyka”. Adam Zaleski zdobył III miejsce. op.p. Barbara Dylik

GALERIA ZDJĘĆ